Wrapp - změna barvy vozu - ochrana laku

Barvu svého vozu nemusíte změnit pouze přelakováním.

Barvu svého vozu nemusíte změnit pouze přelakováním. Existují méně „drastičtější“ metody, které nemusí být nutně nevratné. Jedním z řešení je využití wrap fólií AVERY Dennison. Stačí si jen ukázat prstem a rázem váš automobil může změnit svoji barvu. Máte rádi karbonový vzhled? Nebo spíše inklinujete k matným barvám? Jste snad fanoušci designu ve stylu Rychle a zběsile? Ano, přesně pro vás je určena široká škála barev, které mohou udělat z obyčejného vozidla takové, za kterým se bude každý otáčet. Nemusíte však měnit celou barvu auta, buďte originální. Naše fólie AVERY Dennison dají vyniknout vaší kreativitě a fantazii se meze nekladou.

Fólie Avery Dennison jsou velmi přizpůsobivé, žádný tvar karoserie pro ni není nepřekonatelný. Stačí pouze dokonale vyčistit a odmastit plochu a můžete směle lepit. Pokud si v tomto nevěříte a raději to přenecháte do rukou odborníků, jsme si toho vědomi a v tom případě jsme tu k vašim službám. Lepidlo z fólií AVERY Dennison disponují unikátní technologií, která usnadní nejen instalaci dané folie, ale také její odstranění z povrchu. Tady nemusíte mít strach, že v případě strhnutí folie vám zůstanou na voze nepříjemné kousky lepidla, jak mnozí z vás mohou být zvyklí od nekvalitních výrobců. Toho se u nás bát nemusíte.

Životnost Avery Dennison Supreme Wrapping Film

Supreme Wrapping Film Klasické barvy do 12 let, viz. Technický list

Supreme Wrapping Film Metalické barvy do 5 let, viz. Technický list

Supreme Wrapping Film Strukturované (karbon, hliník) do 4 let, viz. Technický list

Výroba fólií Avery Dennison probíhá v Painesville, Ohio - USA. Fólie Avery Dennison Supreme Wrapping Film objednáváme z nejbližšího skladu a ředitelství v Holandsku. Avery Dennison patří mezi naprostou špičku v oblasti grafiky. Proto si můžete být jistí, že její výrobky budou vypadat vždy skvěle a stylově. K tomu jsou využity bohaté zkušenosti a kreativita, která je na světě několik let. Jdou tedy s dobou, nebo možná ještě o krok napřed, inovují a vymýšlejí nové technologie, postupy

a design. Nabité know-how je tu k vaší potřebě a k vašim službám a my věříme, že i vaše nápady a vize se tímto stanou skutečností. Jde o více, než jen o vzhled automobilu. Mějte styl a budujte image.

Ochranné PPF fólie - čirá ochrana laku

Ochraňte autolak Vašeho vozu proti odletujícím kamínkům, soli, chemikáliím, trusu, korozi, škrábancům a proti spoustě dalším nežádoucím vlivům prostředí a tím prodlužte životnost vašeho autolaku a zachovejte jeho hodnotu.

Tyto fólie jsou dokonale čiré a nejsou téměr na voze vidět. Nabízíme různé stupně ochrany (materiál fólie)

  •  
  •  
Vzorník Avery