reklama

Kompletní služby od návrhu až po realizaci veškerých reklamních materiálů.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný digitální tisk, outdoorová i indoorová reklama, exteriérový a interiérový tisk, megaboardy, bigboardy, billboardy, backlighty, plachty vč. výstavby a instalace, podlahová grafika, autoplachty, polepy aut, autobusů a tramvají, CLV - citylighty, koberce, plakáty, letáky, P.O.S. a P.O.P. materiály, interiéry, světelná reklama, vlajky, papír, BBS papír, samolepící folie, frontlit banner, síťovina mesh, oboustranný opaque banner, backlit banner, vlajkovina, PVC, forex, polykarbonát, plast, karton, autoplachty, koberce, bavlněný Canvas, textilie a spoustu dalších.


One Way Vision

One Way Vision je samolepicí perforovaný materiál s černým lepidlem určený pro polepy autoskel a výloh pro částečné zachování průhlednosti zevnitř. Rozlišuje se kvalita pro rovné povrchy a vyšší kvalita pro zaoblené povrchy. Materiál můžeme laminovat, protože asi nikomu se nemůžou líbit vydřené dráhy od stěračů aut v grafice. A právě před tím laminace grafiku ochraňuje.
Dále se rozlišují OWV materiály s certifikací pro použití na dopravních prostředcích (zaručené procento průhlednosti perforace) a bez certifikace. ​ Životnost aplikace je do 2 let - v závislosti na použití.

Reklamní plachty (banery)

Reklamní plachty jsou ideálním nosičem reklamy, jak do interiérů, tak exteriérů. Jejich výhodou je vysoká odolnost proti přírodním podmínkám a tím i jejich životnost a také snadné uchycení pomocí ok a provazů. Díky tomu se využití reklamních plachet neboli bannerů jeví jako jedna z nejlevnějších forem reklamy. Klasický materiál plachty je PVC 510 g/m2 případně 550 g/m2. V případě aplikace plachty před okna, je možné využít takzvanou MESH plachtu, která je průhledná.
 Naše banery necháváme obšívat, tudíž se netrhají a nevytrhávají se oka.

Tisk vizitek a letáků

Tiskneme vizitky a letáky dle Vašich podkladů a nebo Vám dokážeme grafiku či logo navrhnout. ​Vizitky mohou být oboustranně potisknuté nebo opatřené laminací, zaoblené rohy atd. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Reklamní polep automobilů

Polepy firemních vozů patří mezi nejefektivnější marketingové investice – jsou dobře viditelné, výrazné a pomáhají při budování značky. Díky tomu reprezentují vaši společnost na každé cestě. Využijte volné reklamní plochy, které máte k dispozici.